Je kunt je compostwormen kopen via onze webshop.
Bestel ze  via onze webshop. Dan krijg je een mix van Eisinia Fetida en Eisinia Hortensis teogestuurd. Zo’n 200 gram is ruim voldoende om je Balkonton mee op te starten. Voor een grotere wormenbak kies je een portie van 500 gram.
Als je bij Balkonton een wormenbak bestelt kun je de compostwormen meteen mee laten verzenden. Dat bespaart je de verzendkosten voor de compostwormen. Bekijk ons assortiment wormenbakken en kijk welk wormenhotel het beste bij jou past
Â
Compostwormen zelf zoeken
Compostwormen hoef je niet te kopen, je kunt ze gewoon vinden. In mesthopen en op composthopen. Zoek naar de dunne rode wormen. Maar kopen is natuurlijk makkelijker. Bij viswinkels verkopen ze vaak  ‘springers’,  ofwel Eisinia Hortensis ofwel Dendrobena Veneta. Die zijn geschikt voor je wormenbak, maar liever heb je er ook de echte tijgerworm ofwel ‘Eisinia Feitida’ tussen zitten.
-
mix compostwormen€17,50 – €27,50 inc. BTW
-
Wormery wormtoren XL€99,00 inc. BTW
-
Product on saleUrbalive wormencompostbak€159,00 inc. BTW